Čaj

Čaj White Peony

Když je čaj uměním…

 

Koncepce značky White Peony je postavena na trojjedinosti luxusu, čistoty (ekologičnosti) a modernost. Při výběru čajů od našich partnerů se zaměřujeme především na špičkovou kvalitu našich produktů, jejich ekologičnost a nezávadnost, ale přitom nezapomínáme na dokonalou chuť a skvělou vůni. Všechny čaje a byliny jsou pro nás sbírány ručně jen v přísně určeném období a jsou skutečně luxusním gastronomickým produktem. Naše nabídka umožňuje nejen užít si chuť a vůni pravého listového čaje, ale také zažít splynutí s tisíciletou historií a tradicí pití čaje

Z jedné porce čaje je možno připravit dva nálevy o objemu 2x 0,4 l

Cena jedné porce je 75,- Kč

 

DARJEELING BLACK

Vynikající darjeelingy platí za „šampaňské“ mezi čaji. Jejich nevtíravou, muškátovou chuť a nádhernou vůni má na svědomí jedinečná kombinace chladného, mlhavého podnebí, nadmořské výšky, srážek, terénu a kvality půdy a ovzduší.

 

EARL GREY

Harmonie chutě robustních listů Assam s jemnou esenci bergamotu. Naše směs tohoto klasického čaje byla pečlivě zpracována tak, aby definovala, jak by měl Earl Grey chutnat. Nálev má osvěžující charakter, který udržuje v rovnováze povzbuzující lahodné aroma.

 

LYCHEE BLACK TEA

Vyzkoušejte exotiku. Necháme-li čerstvě vymačkanou šťávu z tropického ovoce liči odpařovat přes čajové lístky, dostaneme velmi svěží po ovoci vonící sladký čaj.

 

JASMINE GREEN 

Osvěžující jasmínový čaj patří mezi nejoblíbenější čínské čaje. Tento čaj není aromatizován, ani míchán s jasmínem. Čerstvě natrhané jasmínové květy jsou položeny vedle čerstvě sklizeného čaje, který přebírá jejích krásnou výraznou vůni. Chuť čaje je velmi jemná a lehce nasládlá.

 

SWEET PASSION

Sladká šťavnatá chuť zralých plodů je krásně smíchána s květem tropických lístků ibišek v tomto ovocném čaji. Chutná senzačně a vášnivě.

 

CAMOMILE

Náš heřmánkový čaj je vyroben z celých květin a nabízí lahodnou infuzi a to bez kofeinu. Aroma heřmánku připomíná nakrájené jablko a jeho nálev má relaxační účinek a sladkou květinovou přetrvávající chuť.